Wedstrijden

Elk jaar, neemt Brandweer Oldebroek, deel aan brandweerwedstrijden (vaardigheidstoetsen!).

Deze wedstrijden, worden georganiseerd door het Algemeen Brandweer Wedstrijd Comité (ABWC).
Het ABWC bestaat al vanaf 1946.
De wedstrijden van het ABWC, zijn het fundament onder de geoefendheid van de brandweer.
Aan deze ABWC wedstrijden, doen ruim 700 ploegen mee.
Deze ploegen, kunnen zich inschrijven, voor verschillende klasse's:
TS HD, 112, hoofdklasse, oppervlakte redding, duiken.
De hoofdprijs is de jaarlijkse landstitel.

De weg, die moet worden afgelegd, om landskampioenschap te kunnen worden, is als volgt:
Er zijn 3 voorronde's (provinciaal -> 1ste ronde gewestelijk -> 2de ronde gewestelijk).
Als je door die 3 voorronde's komt, behoor je tot de beste 10 van Nederland.
Die laatste 10, strijden onderling (in de landelijke finale) voor de landstitel van dat jaar.

Trots kunnen we vertellen, dat er in de kazerne van brandweer Oldebroek, één landelijke prijs, in de prijzenkast staat.
In 2003, is het brandweer Oldebroek gelukt om landskampioen te worden, in de klasse TS HD!
Klik hier, om de foto's en uitslag, van die gewonnen landelijke wedstrijd terug te zien.
In 2016, is het brandweer Oldebroek, in 2 verschillende klasse's bij de beste 10 te komen, bij de finale's werden en 7de en 2de plek behaald.

Naast de wedstrijden via het ABWC, doen we ook mee aan de jaarlijkse regionale brandweer wedstrijd.
Aan de jaarlijkse regionale brandweer wedstrijd, doen altijd omliggende korpsen mee.

**

2018

Datum Plaats Klasse Ronde Uitslag Door
24-03-2018 Kesteren Hoofdklasse Provinciaal 7de Nee
           
14-04-2018 Winsum 112 Provinciaal 2de Ja
28-04-2018 Nieuwehorne 112 1ste ronde gewestelijk ? ?

Zelf georganiseerd:
12-05-2018
TS-HD wedstrijd
1ste ronde gewestelijk

**

2017

Datum Plaats Klasse Ronde Uitslag Door
03-03-2017 Ens TS-HD Provinciaal 10de Nee
           
18-03-2017 Lingewaal Noord 112 Provinciaal 4de Nee

Zelf georganiseerd:
13-05-2017
Hoofdklasse wedstrijd
1ste ronde gewestelijk

**

2016

Datum Plaats Klasse Ronde Uitslag Door
02-04-2016 Hattem TS-HD Provinciaal 2de Ja
28-05-2016 Eelde TS-HD 1ste ronde gewestelijk 2de Ja
18-06-2016 Zaanstad TS-HD 2de ronde gewestelijk 2de Ja
03-09-2016 De Bilt TS-HD Landelijke finale 7de (nvt)
           
09-04-2016 Finsterwolde 112 Provinciaal 3de Ja
21-05-2016 Denekamp 112 1ste ronde gewestelijk 1ste Ja
04-06-2016 Westerbork 112 2de ronde gewestelijk 3de Ja
24-09-2016 Berghem 112 Landelijke finale 2de (nvt)
           
16-04-2016 Nijkerk Hoofdklasse Provinciaal 4de Nee
           
15-10-2016 Wezep TS-HD Regionaal 5de (nvt)


Zelf georganiseerd:
07-05-2016
Hoofdklasse wedstrijd
1ste ronde gewestelijk
Klik HIER, voor een link naar een artikel voor foto's en film (aanrader!)

**

2015

Datum Plaats Klasse Ronde Uitslag Door
11-04-2015 Elspeet TS-HD Provinciaal 1ste Ja
09-05-2015 Nijkerk TS-HD 1ste ronde gewestelijk  4de Nee
           
21-03-2015 Eibergen 112 Provinciaal 7de Nee
           
14-03-2015 Wesepe Hoofdklasse Provinciaal 3de Ja
09-05-2015 Woudenberg  Hoofdklasse 1ste ronde gewestelijk 3de Nee
           
18-10-2015 Putten TS-HD Regionaal 1ste (nvt)


**

2014

Datum Plaats Klasse Ronde Uitslag Door
10-05-2014 Barneveld TS-HD  Provinciaal 2de Ja
24-05-2014 Zetten TS-HD 1ste ronde gewestelijk 4de Nee
           
15-03-2014 Dieren 112 Provinciaal 2de Ja
24-05-2014 Groningen 112 1ste ronde gewestelijk 7de Nee
           
04-10-2014 A.S.K ('t Harde) TS-HD Regionaal 2de (nvt)


Zelf georganiseerd:
17-05-2014
112 wedstrijd
1ste ronde gewestelijk
Klik HIER, voor een link naar een artikel voor foto's en film (aanrader!)

**

2013

Datum  Plaats Klasse Ronde Uitslag Door
13-04-2013 Zutphen  TS-HD Provinciaal 2de Ja
25-05-2013 Smilde   TS-HD 1ste ronde gewestelijk 4de Nee
           
06-04-2013 Dronten  112 Provinciaal 7de  Nee
           
28-09-2013 Hattem TS-HD Regionaal 3de (nvt)
Wij gebruiken cookies