Wijkbrandweerman/vrouw in alle gemeenten van Veiligheidsregio Gooi en Vechtstreek

Er is een wijkbrandweerman of -vrouw in elke plaats binnen de gemeenten van Veiligheidsregio Gooi en Vechtstreek aangesteld. De wijkbrandweer is het laagdrempelige aanspreekpunt voor de inwoners, die vragen of opmerkingen hebben over brandveilig leven en aan de brandweergerelateerde items. Daarnaast zoekt de wijkbrandweerman of -vrouw de bewoners actief op. Dat varieert van aanwezig zijn met een kraam op een jaarmarkt, bij een buurthuis tot het voorlichting geven op scholen of aan ouderen in een verzorgingshuis.

De wijkbrandweerman of -vrouw neemt deel in het sociale (veiligheids)netwerk van zijn werkgebied, waarin gemeenten, politie, ambulancedienst en welzijnswerk een rol spelen. Hiermee draagt Brandweer Gooi en Vechtstreek bij aan de sociale veiligheid.

Dit zijn de contactgegevens van de wijkbrandweer per persoon per plaats: 

Plaatsnaam/deelgebied Contactgegevens wijkbrandweer
Blaricum Joost Schaapherder
E-mail Wijkbrandweer-Blaricum@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-24541367
Twitter Wijkbrandweer Blaricum/@WBW_Blaricum
Facebook Wijkbrandweer Blaricum
Bussum Wilma Goudberg
E-mail Wijkbrandweer-Bussum@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-51078085
Twitter Wijkbrandweer Bussum/@WBW_Bussum
Facebook Wijkbrandweer Bussum
Bussum Ben Derriks
E-mail Wijkbrandweer-Bussum@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-50610818
Twitter Wijkbrandweer Bussum/@WBW_Bussum
Facebook Wijkbrandweer Bussum
Hilversum René Wollaars
E-mail Wijkbrandweer-Hilversum@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-21292342
Twitter Wijkbrandweer Hilversum/@WBW_Hilversum
Hilversum Jeroen Wiegers
E-mail Wijkbrandweer-Hilversum@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-83080223
Twitter Wijkbrandweer Hilversum/@WBW_Hilversum
Hilversum Edo Brouwer
E-mail Wijkbrandweer-Hilversum@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-51096190
Twitter Wijkbrandweer Hilversum/@WBW_Hilversum
Hilversum Martin Vijzelaar
E-mail Wijkbrandweer-Hilversum@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-20547329
Twitter Wijkbrandweer Hilversum/@WBW_Hilversum
Huizen Joost Schaapherder
E-mail Wijkbrandweer-Huizen@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-24541367
Twitter Wijkbrandweer Huizen/@WBW_Huizen
Facebook Wijkbrandweer Huizen
Huizen Hans Schotsman
E-mail Wijkbrandweer-Huizen@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-13422746
Twitter Wijkbrandweer Huizen/@WBW_Huizen
Facebook Wijkbrandweer Huizen
Laren Hans Schotsman
E-mail Wijkbrandweer-Laren@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-13422746
Twitter Wijkbrandweer Laren/@WBW_Laren
Facebook Wijkbrandweer Laren
Loosdrecht Remco Peelen
E-mail Wijkbrandweer-Loosdrecht@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-11715473
Twitter Wijkbrandweer Loosdrecht/@WBW_Loosdrecht
Muiden

Wilma Goudberg
E-mail Wijkbrandweer-Muiden@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-51078085
Twitter Wijkbrandweer Muiden/@WBW_Muiden
Facebook Wijkbrandweer Muiden

Muiderberg Wilma Goudberg
E-mail Wijkbrandweer-Muiderberg@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-51078085
Twitter Wijkbrandweer Muiderberg/@WBW_Muiderberg
Facebook Wijkbrandweer Muiderberg
Naarden Stephan van Kappel
E-mail Wijkbrandweer-Naarden@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-51121967
Twitter Wijkbrandweer Naarden/@WBW_Naarden
Nederhorst den Berg Nick IJkhout
E-mail Wijkbrandweer-Nederhorst@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-36589826
Twitter Wijkbrandweer Nederhorst den Berg/@WBW_Nederhorst
Facebook Wijkbrandweer Nederhorst den Berg
’s Graveland Johan Landwaart
E-mail Wijkbrandweer-Graveland@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-10318369
Twitter Wijkbrandweer ’s-Graveland/@WBW_Graveland
Weesp Dirk Molema
E-mail Wijkbrandweer-Weesp@BrandweerGooiVecht.nl
Mobiel 06-30003398
Twitter Wijkbrandweer Weesp/@WBW_Weesp
Facebook Wijkbrandweer Weesp

 

 

Delen