De kazerne van onze post ligt aan de van Heemstraweg 52A te Druten. Op de post staat een tankautospuit en een personeelsmaterieelvoertuig. Naast de basistaken treedt de post op als First Responder en heeft het de taak als verkenningseenheid.
Ons verzorgingsgebied waar Post Druten als 1e eenheid optreedt bestaat uit de volgende plaatsen: Druten, Afferden, Deest, Horssen, Batenburg en Bergharen. Daarnaast treden we op als 1e eenheid in gedeelten van Altforst, Boven-leeuwen, Appeltern en Winssen.
Het aantal uitrukken per jaar bedraagt gemiddeld tussen de 100 en 120. Hiervan zijn er ook een behoorlijk aantal inzetten van de First Responders voor AED inzetten. Dit bedraagt tussen de 15 en 20 keer per jaar.
De post bestaat uit 21 personen. Onder leiding van de groepschef voeren wij onze taken uit. Naast uitrukken oefenen we bijna wekelijks op donderdagavond om onze vakkennis op orde te houden.
Wil je meer weten neem dan contact op met groepschef Joost van de Klok, joost.van.de.klok@vrgz.nl